Nasz zespół

Poznajmy się! Oczywistym jest, że żaden rodzic nie chce oddawać swojego malucha pod opiekę obcej osobie, dlatego w tym miejscu macie Państwo okazje poznać bliżej skład naszego żłobkowego zespołu. Kadra składa się zarówno z osób posiadających wykształcenie pedagogiczne, w tym również specjalistyczne, a także osób posiadających wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Nikt nie trafił tu przypadkowo, każda z osób została przez nas skrupulatnie zweryfikowana, zarówno pod względem doświadczenia i wiedzy, jak i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Hanna Wasiak

Dyrektor DRM

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców założyłam dość nietypową placówkę – żłobek i przedszkole, który mieści się w przepięknie położonym domku na skraju lasu, w otoczeniu łąk i starodrzewia zaledwie 1,5 km za osiedlem Tęczowy Las. Jako dyrektor staram się łączyć funkcję dobrego zarządcy, menadżera całego zespołu DRM ze stanowiskiem ciepłego i dobrego opiekuna moich podopiecznych, dla których jestem po prostu ciocią Hanią.

Agata Kamińska

Opiekunka

Jestem osobą pogodną o łagodnym usposobieniu, odznaczającą się dużą cierpliwością co bardzo pomaga mi w wychowywaniu mojego trzyletniego synka. Praca z dziećmi od zawsze dawała mi dużo radości i satysfakcji. Dobrze znam możliwości małych urwisów i potrafię odpowiedzialnie zorganizować im zabawę, dbając o ich bezpieczeństwo przez cały czas sprawowania opieki. Uważam że kreatywność to klucz do serc maluszków, dlatego w swojej pracy wykorzystuję niestandardowe zabawy i dużo wyobraźni, której mi nie brakuje.

Marta Kaufman

Opiekunka

Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej. Dodatkowo ukończyłam kurs opiekuna w żłobku. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie, aby każdego dnia zapewniać im poczucie bezpieczeństwa, zaspokajać wszelkie potrzeby oraz sprawiać, by czas spędzony w żłobku był dla nich jak najbardziej radosny. Jestem osobą pomocną, cierpliwą oraz wyrozumiałą. Uśmiech na twarzach dzieci sprawia mi wiele satysfakcji i motywacji do pracy.

Alicja Ciecierska

Pomoc opiekunki

Jestem osobą cierpliwą i energiczną. Uwielbiam pracę z małymi dziećmi, która daje mi spełnienie. Łatwo nawiązuję kontakt z maluchami i jestem otwarta na ich potrzeby i oczekiwania. Wykazuję się kreatywnością prowadząc zajęcia i zabawy dla najmłodszych, dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój.

Michalina Wysocka

Opiekunka

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie, na kierunku pedagogika opiekuńcza. Jestem osobą odpowiedzialną i cierpliwą, która szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. W pracy staram się jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, a na co dzień lubię organizować zabawę dla dzieci i uczyć poprzez nią. Staram się stworzyć dzieciom atmosferę podobną do tej panującej w domu, pełną radości, ciepła i poczucia bezpieczeństwa, tak aby dzieci wiedziały, że mogą liczyć na moją pomoc i wsparcie.

Wioleta Bielska

Pomoc opiekunki

Z wykształcenia jestem pedagogiem-terapeutą. Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą na drugiego człowieka. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi. Będąc mamą 4 letniej Julki, opieka i wychowanie własnego dziecka pozwoliło mi to zdobyć wiele cennych doświadczeń w pracy z dzieckiem, dzięki którym czuję że nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i wiele radości.